#507 Operator Strung CNC in Calan-HD

alfa-Horizont caută operator pentru o firmă germana care deschide un punct de lucru in Parcul Industrial din Calan, specializată în prelucrarea prin strunjire a pieselor metalice pentru clienti din diferite domenii.

Descrierea jobului:

– Supravegherea simultană a mai multor mașini de strunjit

– Înlocuirea plăcii de tăiere

– Încărcarea, testarea și corectarea mașinilor

– Se lucrează în trei schimburi

Cerințe:

– Experiență minim 3 ani Operator Strung/Freza CNC

– Cunoștinte citire si interpretare desen tehnic

– Calificare de prelucrător prin așchiere – nu e obligatorie dar reprezintă un avantaj

– Disponibilitate la deplasari in Germania pentru scolarizare

Clientul nostru oferă:

– Angajare imediată

– Retribuție financiară motivantă

– Tichete de masa – 15 ron/zi

– Contract de muncă direct la angajator, pe perioadă nedeterminată

– Scolarizare aprox. 6 luni in Germania

Mai multe detalii se primesc in cadrul unui interviu.

Va rugam sa trimiteti un CV detaliat impreuna cu o fotografie tip diploma.

Descarcati/Printati detalii job operator CNC in Calan

Salariul se negociază în funcție de firma angajatoare, cu forme legale și taxe plătite.