#365 Electrician automatizări pentru o firmă din industria automotive

alfa-Horizont  pune la dispoziție  locuri de muncă cu angajare directă într-o firmă Germană din zona de NORD a Germaniei, zona HANOVRA. Firma activează în domeniul automatizărilor industriale cu proiecte pentru firme cunoscute la nivel internațional, printre care BOSCH și VOLKSWAGEN.

Descrierea jobului:

  • Echipare /cablare dulapuri automatizare
  • Asigurare activitate de mentenanță pentru echipamente și instalalații electrice și tehnologice
  • Activități de montaj instalații și echipamente electrice
  • Punere în funcțiune instalații

Cerințe:

  • Studii/școala încheiată în domeniul tehnic
  • Experiență dovedită în cablare dulapuri electrice și  automatizate
  • Abilitate în citire scheme, desene și simboluri electrice
  • Cunoașterea limbii germane nivel A2

Beneficii:

  • Angajare imediată
  • Retribuție financiară motivantă
  • Contract de muncă german pe perioadă nedeterminată

Firma alfa-Horizont GmbH& Co.KG oferă candidaților noștri tot sprijinul necesar în Germania pentru integrare în sistemul social german.

Descărcați / Printați detalii job Electrician Automatizări

Salariul se negociază în funcție de firma angajatoare, cu forme legale și taxe plătite.