Instalator / Ajutor de instalatori in Heilbronn

Firma Germana HERTNER,

specializata in instalatii sanitare, de incalzire si de climatizare, cauta:

  • INSTALATORI
  • AJUTOR de INSTALATORI

Locul de munca este Heilbronn in Germania,

se ofera un contract de munca german pe o perioada nedeterminata

cu angajare directa la firma HERTNER (nu prin intermediari).

Descrierea postului:

  • Montare de instalatii sanitare, de incalzire, de climatizare,
    in cladiri mari cu caracter administrativ, industrial sau magazine
  • Munca tipica de constructii de cladiri si de instalatii

Cerinte:

Reprezinta un avantaj:

  • experienta anterioara in domeniul
    instalatiilor sanitare/ de incalzire/ electrice/ climatizare
    sau in constructiile de cladiri
  • cunostinte de sudura de tevi
  • cunostinte de limba Germana

Beneficii:

  • salarizare motivanta
  • cazare gratuita din partea firmei

Va rugam sa trimiteti un CV detaliat cu o fotografie recenta la adresa:

sendelbach@hertner.de

Salariul se negociază în funcție de firma angajatoare, cu forme legale și taxe plătite.