#301 Reglor Strung CNC

alfa-Horizont caută reglor CNC pentru o firmă din Germania, la sud de Stuttgart, specializată în prelucrarea prin strunjire a pieselor metalice din diferite domenii.

Descrierea jobului:

– Reglarea, setarea programelor corespunzătoare

– Verificarea calității pentru primele piese din comandă

– Supravegherea echipamentelor și utilajelor pentru buna funcționare

– Se lucrează în două schimburi

Cerințe:

– Experiență într-un domeniu similar minim 3 ani

– Cunoştințe temeinice de desen tehnic, toleranțe și control dimensional

–  Cunoştinţe privind procesul de așchiere

– Disponibilitate pe termen lung

– Limbă germană  – nivel mediu

Beneficii:

– Angajare imediată

– Retribuție financiară motivantă

– Contract de muncă german pe perioadă nedeterminată

Firma alfa-Horizont GmbH & Co.KG oferă candidaților noștri tot sprijinul necesar în Germania pentru integrare în sistemul social german, în mod special consiliere și închiriere de locuință.

Descărcați / Printați detalii job Reglor Strung CNC

Salariul se negociază în funcție de firma angajatoare, cu forme legale și taxe plătite.